У своїх виступах активісти висловили свою небайдужість до подій, що пов’язані з вбивством  людей, які відстоюють свободу своєї Батьківщини, вони всі є героями України.

     У своїй промові голова Кримської організації Української Народної Партії Олег Фомушкін пригорнув увагу на агонію влади, що заварює бетонними блоками ОДА, особливо вражає факт жорстокого побиття прихильників Януковича з Севастополя  при наближені їх до Києва, помилково бо прийняли їх за активістів Євромайдану.

     «У цей день близько трьох сотень українських юних героїв вступили у нерівний бій з п’ятитисячним професійним військом Муравйова та ціною власного життя затримали наступ армії на два дні. Того дня перед стратою 27 патріотів червони бандити нещадно знущалися над ними. Схожу ситуацію спостегаємо нині, коли загони звірів-беркутівців також знущаються над патріотами перед відправкою їх до відділків міліції. Тому всі вони понесуть конкретну відповідальність за свої дії.» 

    Учасники заходу звернулися до кримської влади з вимогою припинити провокації з боку влади й проросійських організацій та прийняти всі заходи для врегулювання громадсько-політичної ситуації  в Криму.

{youtube}Tjlbvg9stuY{/youtube}

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75