9 березня Дніпропетровська обласна організація Української народної партії відзначила 199-ту річницю з дня народження генія українського народу Т.Г.Шевченка.

 

О 10:00 патріоти з  УНП, «Нашої України», представників «Всеукраїнського об’єднання ветеранів» та інших зібралися на театральному майдані біля пам’ятника молодому Шевченку. Вони тримали великий плакат з написом: «Батьки отєчества чужого! Коли?? повернете пам’ятник великому Тарасу на острів?!».

 

Після закінчення офіційної частини відзначення річниці, мер Дніпропетровська І.Куліченко підійшов до делегації і запевнив, що пам’ятник Т.Шевченку буде повернуто на його місце на острові до кінця року.

 

Ввечері ж, о 16:00, на тому ж місці за участю об’єднання національно-демократичних сил «Січеславщина українська», ВО «Свобода» та Січеславського козацтва за попередньою домовленістю про проведення заходу окремо від влади. Захід, який вів голова обласної УНП Анатолій Сокоринський, розпочався з молитви священників УПЦ КП та виконання Гімну України. Далі були виступи представників різних партій і громадських організацій з читанням віршів Т. Шевченка та інших поетів.

 

Впродовж вечора лунали українські повстанські пісні у виконанні місцевого вокально-інструментального ансамблю. О 18:00 розпочалася смолоскипна хода від пам’ятника молодому Шевченку до місця, де стояв раніше пам’ятник Т. Шевченку на Монастирському (Комсомольському) острові.

 

Там відзначення 199-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря закінчилося мітингом.

 

Довідково. Історія з реставрацією пам’ятника Т.Шевченку на Монастирському острові тягнеться вже 2 роки і є підозра, через що в УНП підозрюють, що влада не збирається його відновлювати. Дніпропетровська обласна організація УНП на протязі цього часу постійно подає запити в органи влади та прокуратури про відновлення пам’ятника та отримує відписки без будь-яких строків закінчення робіт.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75