Політик нагадав, що «напередодні запровадження  обмежень російський прем’єр ПУТІН  в чергове висловився за приєднання України до Митного союзу». «Росія робить все, щоб зірвати створення зони вільної торгівлі з ЄС, яке реальне, як ніколи за 20 років незалежності», -- переконаний КОСТЕНКО. За його словами, «оскільки Україну не вдалося дискредитувати в очах ЄС громадськими сутичками через червоний прапор, Росія зробила ставку на економічні важелі тиску».

Лідер УНП закликав «не продавати європейське  майбутнє країни за сумнівні пільги Митного  союзу».  «Зона вільної торгівлі з ЄС, а в перспективі асоційоване членство - сприятимуть зростанню та модернізації української економіки, відкриють кордони для вільного пересування та легальної роботи українців в Європі»,  - вважає КОСТЕНКО.

На  його думку, «Росія боїться, що статки українців перевищать статки росіян, бо це поставить хрест на темі реставрації СРСР». КОСТЕНКО навів приклад країн Балтії, «де етнічні росіяни не хочуть приєднання до Росії, яка на порядок бідніша за країни ЄС». «Неоімперська політика щодо України, яку за інерцією проводить Росія, рано чи пізно має завершитися встановленням цивілізованих рівноправних стосунків», - констатував лідер УНП.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75