«Обов’язок проводити розрахунки через систему Visa і MasterCard у національній валюті є слабкою причиною, щоб відмовитися від українського ринку», - переконаний експерт з питань функціонування банківської системи, член Центрального Проводу Української народної партії Борис КУШНІРУК, коментуючи таку заяву офіційного представника цих систем в Україні.

 

На думку економіста, компанія швидше піде на певне зниження своїх прибутків. «Очевидно, що втрата українського ринку є більшою ніж потенційне зменшення прибутків від запроваджень розрахунків лише у гривні», - сказав він. Разом з тим, на думку представника УНП, «обов’язковість проведення платежів виключно у гривні може позитивно вплинути на зміцнення національної валюти: гривня стане дорожчою і це потенційно може бути вигідним і для міжнародних платіжних систем».

 

Єдину загрозу КУШНІРУК вбачає у можливій монополізації і зарегульованості ринку послуг безготівкових платежів.

 

Підсумовуючи, економіст наголосив, що «переведення всіх розрахунків на території України у національну валюту є нагальною потребою, оскільки від цього напряму залежить стабільність фінансової системи держави і довіра населення до неї».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75