Луганська обласна організація Української народної партії засуджує намагання ексцентричного прокремлівського мільйонера від КПУ Владислава КРИВОБОКОВА протиставити Донбас Україні та вимагає негайно заборонити його ганебний відеоролик, а самого автора притягти до кримінальної відповідальності через спроби розколоти Україну, нав’язуючи суспільству ідеї щодо вступу України до Євразійського союзу. Так у Луганській УНП відреагували на появу нового відеоролика одіозного луганського політика.


За повідомленнями ЗМІ, КРИВОБОКОВ зняв відео про майбутню громадянську війну в Україні, яка розгортається у 2015 році через небажання нашої країни приєднатися до Євразійського союзу. Зокрема, в екранізованій хворобливій фантазії автора армія «Східного визвольного корпусу» - добровольців Донбасу і Слобожанщини - бореться з угрупованнями «Західного комітету опору диктатурі», знищуючи останніх у Полтаві, Черкасах, Чернігові, а потім і Києві.

 

Раніше луганські канали демонстрували відео КРИВОБОКОВА, де кілька пар рук руйнують пазл у вигляді карти України, Росії, Білорусії і Казахстану, а потім збирають його під нав'язливим логотипом Євразійського союзу.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75