Луганська обласна організація Української народної партії розцінює заяву лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді, керівника обласної організації  ПР Олександра ЄФРЕМОВА, яку він днями зробив на час прес-конференції в Луганську, як невпевненість у власних силах, діях і стратегії.

 

Так  у луганській УНП прокоментували слова регіонала, що в разі поразки його партії на парламентських виборах 2012 року, «буде погано всім».

 

«Мешканці обласного центру по-різному тлумачать заяву свого земляка, який у рейтингу журналу «Форбс» посідає 44-е місце і є найбагатшим серед луганчан: чи як погрозу, чи відчай, чи страх, - кажуть партійці. – До того ж, єдиний аргумент, який ЄФРЕМОВ висуває на підтримку своєї партії,  - це те, що регіонали - «по нутру свої».

 

Водночас,  зауважили в УНП, політик жорстко розкритикував опозицію, якій порадив не просто критикувати дії влади, а вносити якісні пропозиції.

 

«Складається враження, що можновладці вже самі зрозуміли власну нікчемність і неспроможність вирішувати актуальні питання, що готові почути опонентів», - резюмували представники луганської УНП.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75