Луганська обласна організація Української народної партії засуджує бездіяльність влади та її неспроможність контролювати цінову політику, що може знищити сільське господарство України. Так в УНП прокоментували подальше зниження закупівельних цін на молоко, що відбувається, незважаючи домовленості уряду з переробниками.

 

За інформацією партійців, у Сватівському районі Луганської області ще в лютому за літр молока платили 3,5 грн., але вже в березні ціна впала спочатку до 2,5, а потім до 1,6 грн. І це при тому, що селянам обіцяли, що молоко більше не дешевшатиме, оскільки обласна адміністрація і переробники підписали відповідний меморандум.

 

В УНП додають, що за даними Мінагрополітики, станом на 4 травня середня закупівельна ціна на молоко від населення в Луганській області становить 2000 грн. за тонну, тоді як усередньому по Україні - 2128 грн., а за останній місяць на Луганщині вона знизилася на 22%.

 

«Зрозуміло, що все це вкрай негативно відбилося на доходах селян, для багатьох із яких корова – єдине вагоме джерело поповнення сімейного бюджету», - роблять висновок у луганській УНП.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75