І ось прокуратура надсилає адміністративний позов, оскільки на неї «покладено представництво інтересів держави». Як вважає прокуратура, «приймаючи оскаржуване рішення рада вирішила питання, які перебувають за межами наданих законодавством повноважень місцевого значення». 

    Кілька разів у тексті позову  цитуються статті Конституції України, які надають право територіальній громаді самостійно вирішувати питання лише місцевого значення, а депутатам – лише з питань, пов’язаних з депутатською діяльністю. Коротко кажучи, прокуратура висловилася в контексті «не лізьте не в своє діло», причому черговий раз прикриваючись інтересами держави. 

            Проте держава – це не Президент і уряд, а український народ, інтереси якого в радах місцевого рівня представляють депутати. І намагатися змусити місцеві ради мовчати  через прокуратуру ганебно й цинічно.  Звісно, багато кому в області може не подобатися тверда й послідовна позиція керівників Дубровиці, членів УНП А.Кузьмича та В.Андрусенка. 

       У місті вже з перших днів розгортання Євромайдану майорів поруч з державним прапор Європейського Союзу (рішення про це оперативно було прийнято виконкомом), заяву з приводу подій 30 листопада дубровичани прийняли одними з перших в області. Проте тиск прокуратури і її дії, спрямовані не на захист державних інтересів, а на захист окремих владних мужів і їх політичного майбутнього, неприпустимі й цинічні. Та навіть у разі прийняття судом рішення на користь прокуратури міська рада Дубровиці працюватиме й надалі в руслі захисту національних інтересів.

        Прокуратура говорить про те, що міська рада вирішила питання, які не в її компетенції. Хочеться нагадати, що депутати лише висловили позицію своєї територіальної громади, але, на жаль, не відправили у відставку ні Януковича, ні Азарова. Якщо прокуратура вважає, що згідно рішення сесії Дубровицької міської ради ці питання вирішені – це був би нечуваний, хоч і дуже приємний для України прецедент. 

          На жаль, навіть у такий критичний для країни час знаходяться і недруги у своєму таборі. Ті, хто б'є по своїм і оголошує війну союзникам. Зокрема, керівництво Дубровицької партії «Батьківщини» найбільшими ворогами бачить саме Кузьмича і Андрусенка. Навіть мітинг скликаний нібито на підтримку євроінтеграції (вже після всіх заяв міської ради), пройшов у руслі ганьблення керівників міста за підвищення тарифів. У той час, коли районна сесія взагалі з політичних питань не скликалася, жодних претензій ні до голови ради, ні до голови адміністрації  (обоє "регіонали") у «Батьківщини» немає. А от голосувати на майдані  за недовіру міському голові – розуму вистачило. 

         Так що, поки політична доцільність в плані підготовки до майбутніх виборів буде переважати над здоровим глуздом, антиукраїнські партії зможуть перемагати навіть у патріотичній Дубровиці.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75