Народні депутати від Української народної партії звернулись до Генерального прокурора України із проханням розібратися у справі члена УНП, мера міста Карлівка (Полтавська обл.) Сергія ЯКОВЕНКА, котрий вже більше року перебуває під арештом. Про це йдеться у зверненні за підписом Юрія КОСТЕНКА, Івана ЗАЙЦЯ та Андрія ДАВИДЕНКА.

 

Вони повідомили, що «до цього часу не було доведено наявності складу злочину в діях ЯКОВЕНКА». «Двоє Слідчих ОВС прокуратури в ході розслідування припустилися ряду процесуальних порушень», – наголошують у звернені народні депутати.

 

Зокрема, зазначають, що предмет хабара – гроші в сумі 9 тис. доларів, які начебто були передані ЯКОВЕНКУ, виявлені не були. «На його руках під час затримання не виявлено також світіння спецречовин, яким були оброблені купюри», – зазначають нардепи.

 

Представники УНП повідомили, що на сьогодні обидва слідчих були звільнені з прокуратури, і на судові засідання не з’являються; а підприємець, на свідченнях якого ґрунтується обвинувачення, є психічно хворою людиною і зараз знаходиться в психіатричній лікарні.

 

Довідково. Сергій Яковенко був заарештований 31 серпня 2010 року за те, що нібито вимагав хабар від підприємця. У вересні того ж року Провід Полтавської обласної організації Української народної партії звернувся до Президента України з вимогою втрутитися в ситуацію.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75