23 вересня в Одесі збереться ініціативна група із 200 представників патріотичних сили Одещини, зокрема й Української народної партії, які збиратимуть підписи, щоб усунути Олексія КОСТУСЄВА з посади міського голови Одеси. «Головним аргументом для звільнення мера, є його яскраво-антиукраїнська діяльність», – зауважив КАРПЕНКО.

 

Як розповів голова Одеської УНП Андрій КАРПЕНКО, патріоти мають на меті зібрати достатньо підписів громадян України, щоб провести міський референдум і звільнити з посади нинішнього мера.

 

Зустріч ініціативної групи пройде в Культурному центрі Одеси за адресою Стуса, 2. КАРПЕНКО розповів, що спершу одеські патріоти планували збирати підписи у палаці культури ім. Лесі Українки. Утім, керівництво закладу несподівано відмовило в оренді «у зв’язку з аварійним станом стелі». «Це дуже дивно, адже у цьому приміщенні регулярно відбуваються концерти за участі дитячих колективів», – зазначив представник УНП.

 

Відповідно до українського законодавства, для  проведення місцевого референдуму необхідно отримати згоду 10% громадян, які проживають в Одесі і мають право голосу.

 

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75