Обох керманичів понад годину піддавали обструкції і вимагали щоб вони написали заяви на звільнення. Особливо дісталось гуманітарному заступнику Олександру Федоруку. Звертаючись до нього відвідувачі не підбирали слів. І ось результат. Вже за годину самі чиновники у своїх виступах засудили режим, який вбиває мирних громадян своєї країни і написали заяви на звільнення, які один із мітингарів поніс реєструвати в приймальню.

Свою участь Михайло Данилович сприйняв холоднокровно, а ось Олександр Васильович розхвилювався не на жарт. Не всі бажаючі змогли вміститись в залі засідань на 4-му поверсі, тому дехто весь час мерзнув на вулиці, але потім всі змогли зайти до великої зали засідань райради. 

В акції приймає участь близько 500 здолбунівчан і вона є мирною. Пікетчиків супроводжують працівники міліції, які слідкують за громадським порядком. На вимогу відвідувачів Олександр Федорук таки дав вказівку зареєструвати на колективний прийом 500 громадян. 

Мітингувальники вимагали присутності і самого керманича Здолбунівщини Віталія Шуля. Але той ані на дзвінки з телефонів депутатів районної ради, ані заступників голови РДА  так і не відповів.

Пошуки голови РДА тривають. Як і його заступникам Світлана Ніколіна запропонує йому теж відхреститись від режиму і написати заяву про звільнення.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75