Під час мітингу учасники виконували гімн України. Згодом учасники запустили в повітря свої жовті та блакитні кульки. На мітингу була ухвалена резолюція, яку склали нині викрадені активісти Андрій Щекун та Анатолій Ковальський.

   "У резолюції йдеться про те, що населення Криму різко засуджує втручання Росії і вимагає негайно вивести війська, засуджує тиск на ЗМІ, звертається з проханням до української влади визнати незаконним референдум, розпустити ВР Криму, прийняти рішення, що б забезпечили права всіх нацменшин у Криму на законодавчому рівні, а також звернулися до міжнародних організацій ООН і ОБСЄ щодо сприяння врегулювання конфлікту в Криму" - зазначив учасник мітингу, голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін.

   Син викраденого Анатолія Ковальського закликав усіх учасників мітингу зібратися знову у вівторок та підтримати його батька. Він також сказав, якщо до того часу він не буде серед нас, вони будуть змушені вдатися до більш радикальних заходів.

  Учасники мітингу звернулися до всіх кримчан із закликом не піддаватися на провокації «антидержавних сепаратистських радикальних угруповань, яких не підтримує переважна частина кримчан». Вони також закликали зберегти спокій і сприяти взаєморозумінню громадян і міжнаціональних груп.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75