Голова Рівненської обласної організації Української народної партії Світлана Ніколіна позивається до Януковича через скасування Дня Свободи. За її словами, до такого кроку її підштовхнули однопартійці з Рясницького осередку УНП, що в Гощанському районі на Рівненщині. "Об’єднання святкування Дня Свободи із Днем Соборності є нелогічним та історично не вмотивованим, адже це два історично різні свята", - наголошує голова Рівненськї УНП.

 

Представники УНП звернулися до Вищого Адміністративного Суду із вимогою визнати незаконним Указ Президента України Віктора Януковича № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат та професійних свят», яким Янукович скасував Указ свого попередника Віктора Ющенка від 19 листопада 2005 року № 1619 «Про День Свободи» і переніс відзначення цього дня з 22 листопада на 22 січня – День Соборності.


НІКОЛІНА переконана, що "Президент Янукович дозволив собі скасувати свято Помаранчевої революції лише з однієї причини – через панічний страх перед українським народом". "Сама згадка про Майдан 2005 року вводить Віктора Януковича у стан заціпеніння. Влада прикривається тим, що об’єднує два свята в один день, але це сумнівне виправдання, оскільки якщо День Соборності святкують, базуючись на історичних подіях, то День Свободи – це більше свято духу, який не можна знищити, скасувавши указ, – наголосила політик.


«Можна скасувати День Свободи, але не можна знищити вільний дух українців, загартований віковою боротьбою за незалежність», - підсумувала Світлана Ніколіна.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75