Тернопільська обласна рада з двох спроб не змогла прийняти звернення до прем’єр-міністра України Миколи АЗАРОВА з приводу вивчення історії України у загальноосвітніх навчальних закладах.

 

Як передає кореспондент УНІАН, спочатку проект рішення, у якому критикуються підходи міністра освіти Дмитра ТАБАЧНИКА і містяться заклики не зменшувати кількість годин з вивчення історії України, не набрав необхідної кількості голосів – проголосували лише 50 із 77 присутніх депутатів.

 

Після цього представники фракцій УНП та «Нашої України» виступили з ініціативою ще раз провести голосування, але в поіменному режимі.

 

Ініціативу голосувати за дане питання в поіменному режимі депутати підтримали. Однак під час другого голосування проект все одно не набрав необхідної кількості голосів. За нього проголосували 55 депутатів. Не голосували 22 – із фракцій Партії регіонів, Блоку Литвина та «Єдиного центру».

 

Цих депутатів у своєму виступі після голосування депутат від УНП Віталій ШАФРАНСЬКИЙ назвав «політичними агентами, які потурають політиці антиукраїнства».

 

УНІАН

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75