На підтримку Українського товариства сліпих, представники громадського руху Українська патріотична альтернатива, куди входять Українська Народна Партія, Конгрес Українських Націоналістів, УНА-УНСО, Українська партія, ВУТ «Просвіта», «Наша Україна», УНМ, ОУН, ОУН(д) провели сьогодні «сліпу акцію» під Господарським судом Києва.

 

О 15:00 суд розглядав справу УТОСу проти ТОВ «Союз-Інвест», які через суд намагаються узаконити рейдерське захоплення бази відпочинку для сліпих «Івушка».

 

На знак солідарності з незрячими, представники патріотичних організацій столиці зав’язали собі очі, і закликали українську Феміду, яка також має бути сліпою до всього, окрім закону, бути справедливою.

 

Акція проходила під гаслами «Рейдерам ганьба!», «Майно УТОСу – за УТОСом!», «Суд з народом!».

 

Довідково. УТОС має право користуватися територією бази відпочинку «Івушка», але на неї зазіхає ТОВ «Союз-Інвест». Площа території (майже пів гектара), на користування якої мало право ТОВ «Союз-Інвест», була визначена додатковою угодою. Утім, за 2 роки рейдери вирішили забрати всю територію бази відпочинку (1,8 га). Господарський суд м. Києва допоміг їм у цьому, визнавши у травні 2012 року, що додаткова угода не є дійсною. УТОС подало апеляцію на таке рішення і апеляційний суд дослухався до них. Але ТОВ «Союз-Інвест» не зупинилося і подало касацію на рішення Апеляційного суду. УТОС поскаржилось в Прокуратуру на дії «Союз-Інвесту» і звернулось до суду з позовом про визнання Договору 2010 року недійсним.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75