УНМ закликає не зволікаючи рушати до столиці небайдужих до майбутнього України! Після кричущих подій із звірячим побиттям "Беркутом" студентів Євромайдану в ніч на 1 грудня можливості стояти осторонь більше немає. Необхідна дія, що зупинить наростання злочинних проявів влади.

Якщо досі силами активістів громадських організацій, самоорганізованого студенства України та великої кількості європрихильників вдавалось організовувати чергування та харчування на Майдані Незалежності під час мирних демонстрацій, то тепер потрібна сила всієї країни задля дострокового припинення повноважень українського Уряду. 

В неділю 1-го грудня в Києві проти диктатури виступило більше 1,5 мільйона українців, але нам потрібно 2-3 мільйони, щоб остаточно реалізувати наші спільні вимоги, а саме:

- відставка Кабінету міністрів України;
- відставка Президента України.

"Українська Народна Молодь" організовує наметове містечко на Майдані Незалежності і запрошує всіх активістів, а також просто прихильників зголошуватись до чергувань та участі в мирних протестах. 

За інформацією звертайтесь: 0509787685, 0939187686 Ігор Мельник, заступник Голови ВМГО "УНМ".З повагою, Управа ВМГО "Українська Народна Молодь".

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75