Українська народна партія закликає правоохоронні органи розслідувати факт розгону виставки «Стоп цензури». «Виставка була організована з дотриманням всіх формальностей у приміщенні приватного арт-кафе, тож міська влада не мала законного права її забороняти та конфіскувати експонати», – переконаний голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

 

«Дії міліції можна трактувати лише як незаконне перешкоджання конституційному праву громадян на мирні акції та об’єднання», – вважає політик. За його словами, кримська влада, в кращих традиціях комунізму, вирішила розігнати виставку, експонатами в якій були докази переслідування журналістів та утисків свободи слова.

 

ФОМУШКІН зауважив, що «фотокопія рішення сімферопольської адміністрації про заборону виставки «Стоп цензурі» має стати головним експонатом виставки і прикладом того, як місцева влада Севастополя бореться з неугодними журналістами».

 

Нагадаємо, 21 вересня міська адміністрація Сімферополя розпорядилася згорнути фотовиставку, ініційовану журналістським рухом «Стоп цензурі.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75