"Спочатку я думав, що то севастопольський Беркут захопив адміністративні будівлі Ради міністрів АРК та Верховної Ради Криму. Зараз, є підозра, що то російський спецназю. Кажуть, хлопці дуже серйозно озброєні. Потрібно було одразу відімкнути захопленим будівлям світло, воду, взяти їх в облогу. Натомість туди зайшли депутати. Очевидною стає домовленість бойовиків із спікером Констатиновим.
Усі проросійські організації офіційно відхрестились від загарбників. У цей же час із Севастополя завезли дуже багато автобусів з людьми. І вони зараз стоять тут, у центрі Сімферополя - наче це кримчани. Хоча, насправді, ми не знаємо, що це за люди. 
Ще один фактор - пресу всередину захоплених будівель запустили лише російську. В українських журналістів жбурнули світло-шумову гранату. 
Мабуть, буде ініціюватися питання проведення референдуму щодо територіально приналежності Криму та повернення до Конституції Криму 1992 року. 
Я вважаю, що на цей інцидент у Сімферополі потрібно центральній владі, новому уряду реагувати НЕГАЙНО!!! 
Треба піднімати війська у бойову тривогу. Нехай Військово-морські сили України, інші підрозділи будуть нести чергування. Адже подібна ситуація - це террор.
У разі, якщо буде доведено, що у захопленнях будівель був задіяний спецназ Чорноморського флоту РФ, то Україна має ініціювати негайне виведення ЧФ з території України. І це враховуючи те, що сумнозвісні Харківські угоди про продовження базування ЧФ були ухвалені з порушеннями.
А те, що вони так референдум кримський призначать ВР Криму. Його ж зараз не проведуть - завтра чи післязавтра. Треба готувати його. Поки вони його будуть, думаю, що на лаві підсуддних, вже мають сидіти винні у дестабілізації у Криму, відповідати за злочини. Якщо Константинов там, то значить якась домовленість була. 
Треба негайно нашому військовому керівництву відповідні заходи.
До речі, за Будапештською угодою НАТО і Росія мають гарантувати нам безпеку"

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75