Частина депутатів-українофобів – «регіоналів» і так званих позафракційних – знайдуть можливість потрапити до парламенту або за мажоритарними округами, або в складі партій з тією ж антиукраїнською сутністю. Водночас ідеологічні партії та справді народжені на Майдані політичні сили не мають жодного шансу перемогти у виборчій кампанії, яка по кишені лише олігархам.
Не можна забути й про те, що в Україні йдуть військові дії. Знекровлена українська армія відроджується в боротьбі за незалежність держави. Коштів не вистачає ні на обмундирування, ні на озброєння. В час, коли люди самі фінансують своє військо, витрата олігархами мільярдів гривень на виборчу рекламу та виплати членам комісій видається цинічною і несправедливою.
Українська народна партія вважає, що парламентські вибори, які суттєво не змінять складу Верховної Ради, та ще й під час війни, проводити недоцільно і недоречно.
Однак виборча кампанія оголошена. Тому УНП братиме участь у позачергових виборах до Верховної Ради та пропонуватиме свою програму захисту України.
При цьому ми заявляємо, що, разом з громадськими організаціями та активістами Революції Гідності, Українська Народна Партія висуває вимогу, щоб парламент, обраний всупереч волі Майдану на старій законодавчій базі, був переобраний через рік – після прийняття нового закону, який би забезпечив можливість якісного оновлення влади в державі і дав реальний поштовх до європейського розвитку України.

Ухвалено З’їздом УНП
Київ, 13 вересня 2014 р.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75