Протягом усіх часів української незалежності українська влада займалася соціальним популізмом, здійснюючи ганебні політичні та економічні експерименти ціною життя людей. Настав час, коли українці мають зрозуміти, що соціальні витрати неможливі без розвиненої економіки. Україні сьогодні потрібна влада, яка послідовно реалізовуватиме праву ідеологію в усіх сферах, що дозволить налагодити розвиток економіки, запобігти узурпації влади кримінальними кланами та зберегти цілісність держави.

    Українська Народна Партія передбачала і попереджала про катастрофічні наслідки антиукраїнської економічної політики попередніх урядів. Не маючи доступу до влади і можливості впливу на діяльність влади, УНП протягом останніх десяти років активно діяла, намагаючись рятувати ситуацію в економіці закликами до українців: «Роби українське! Купуй українське! Захищай українське!». Саме такі принципи є найкращою стратегією наповнення українського бюджету українськими грошима й розвитку на цій основі української національної економіки, що є необхідною умовою для подолання кризи, фінансування освіти й медицини, розвитку національного виробництва, без чого неможливе заможне життя українців.

   Сьогодні ці заклики нарешті стали почутими.

   Захист українських національних інтересів у зовнішній політиці, економіці, культурній та інформаційній сферах, чітке відстоювання професійних підходів у державному управлінні – становлять основу програми Української Народної Партії, яка братиме участь у президентських виборах, пропагуючи праву ідеологію і пропонуючи адекватні засоби виходу з кризової ситуації в державі.

   Українська Народна Партія відкрита для співпраці з ідеологічно близькими партнерами, які погоджуються спільно реалізовувати принципи «економічного націоналізму». Тому в разі невиходу кандидата від УНП у другий тур виборів заявляємо, що підтримуватимемо того кандидата у Президенти, який буде найбільш ідеологічно близьким до Української Народної Партії.

 

Заява Української Народної Партії ухвалена на XVI партійному з'їзді УНП

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75