«Зона вільної торгівлі з Росією є грою в одні ворота. Вона відкриває шлях російським товарам на український ринок, але веде до поступового зниження експорту українських товарів», – наголошує лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.

 

Він пояснив, що «порівняно невибагливий ринок РФ може забезпечити полегшені умови збуту українського експорту. Однак це буде швидше «ведмежа послуга» і навряд чи піде на користь технологічно відсталій Україні». «Країні необхідні стимули для розвитку. А їх може дати тільки орієнтація на європейську інтеграцію», – переконаний політик.

 

«ЄС – це багатий ринок, його ємність становить 450 млн споживачів, тоді як в Росії – всього 140 млн населення. Тож у кого більше грошей: у країн ЄС, де сукупний ВВП за 2010 рік склав 16,5 трлн дол. чи у Росії, де відповідний показник складає від 1,5 до 2,2 трлн дол.?», – зазначив КОСТЕНКО.

 

Він наголосив, що таким чином «у питанні про вступ України до Зони вільної торгівлі мова йде не про те, щоб ігнорувати ринки Росії, які є дуже важливими для України. Мова йде про глобальний вибір пріоритетного шляху геополітичного та економічного розвитку».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75