На жаль, Верховна Рада виявила неспроможність протистояти таким серйозним викликам. Тож край цьому безладу має покласти якнайшвидше обрання проукраїнського і проєвропейського Президента. Ми переконані, що другий тур виборів Україні не потрібен, бо це - ще три тижні хаосу, в якому ми втрачаємо найдорожче - людські життя.

Кандидат від Української Народної партії має всі необхідні фахові й моральні якості для того щоб очолити державу. Однак нині, заради збереження України, слід відмовитися від зайвих амбіцій. Ми звертаємося до керівних органів УНП, до кандидата на пост Президента України від Української Народної партії Олексанра Клименка, а також до інших кандидатів у Президенти із закликом відмовитися від боротьби за цю посаду та підтримати Петра Порошенка як єдиного представника національно-демократичних сил, який має широку підтримку громадян та може виграти вибори уже в першому турі.

Українська Народна партія зробила свій внесок у виборчий процес, делегувавши до виборчих комісій досвідчених та відповідальних своїх представників, які забезпечать проведення чесних виборів.Закликаємо всіх українців згуртуватися навколо спільного кандидата заради порятунку нашої держави".

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75