23 серпня 2012 року в м. Сімферополі за ініціативою Меджлісу кримськотатарського народу в в Загальноєвропейський  День пам’яті жертвам сталінізму та нацизму відбувся мітинг, у якому взяли участь представники Кримської організації Української народної партії.

 

Учасники мітингу тримали транспаранти з гаслами «НЕТ возрождению тоталитарных режимов!», «Сталинизм - фашизм». Виступаючи закликали українську владу неухильно виконати міжнародні правові акти у сфері дотримання прав людини і прав народів, сприяти відновленню прав кримських татар, до яких комуністичним режимом СРСР протягом десятиліть відбувалася політика геноциду, вимагали офіційно відзначати День пам’яті жертв сталінського та нацистського режимів.

 

У своєму виступі Голова Кримської організації Української народної партії  Олег ФОМУШКІН наголосив, що останнім часом відбувається згортання демократії, чиниться шалений тиск на ЗМІ. Він закликав всіх небайдужих об’єднатися та не допустити повернення авторитарного режиму, що може призвести до глобальних жертв та репресій.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75