- Як ти вирішив поїхати на Майдан?

Сам я родом із Сімферопольського району, працюю під Ялтою. Чотири тижні працюю, тиждень відпочиваю. Наступного тижня поїду додому. Я місяць відроблю, якщо наші не переможуть, то я ще приїду. З'явилась можливість, тому і приїхав. Прийшов до Кримського Штабу національного спротиву, який  знаходиться у приміщення Кримської організації УНП у Сімферополі. Сказав, що я хочу поїхати на Майдан. Дали мені адресу, розповіли як дістатися. Давали гроші на дорогу, але я відмовився. Приїхав, щоправда заблукав. Погуляв трішки Києвом.

- Як тебе, кримчанина, зустрів Майдан?
Тут мене прийняли, з усіма познайомився, були дуже здивовані, що я з Криму. 
Приїжджаєш сюди подихати вольним повітрям. У мене одні емоції, просто немає слів. Я навіть не очікував, що приїду і таке буде. Бачив тут одного земляка. Поки більше не бачив. Але це тут у таборі, напевно ще десь там є їх багато.

 - Як поставилися до того, що ти їдеш на Майдан твої друзі, рідні? Відомо, що у Криму досить потужна анти-майданівська пропаганда.

Щодо пропаганди так, справді. Уздовж доріг висять бігборди, які жахають екстримізмом. По місцевому телебаченню крутять ролики в яких Майдан виставляють у дуже негативному світлі. Зрозуміло, що друзі відмовляли. Мама, до речі, не знає. Знає лише її чоловік, ну вона не з моїм татом живе. Я попередив його. І мої колеги відмовляли "Не їдь". А коли я вже подзвонив, що їду казали "Нікуди не лізь, щоб тебе не прибило". Я приїхав і ніякого екстримізму тут не бачу. Бачу лише тепло і приязнь не знайомих мені до цього дня людей.

- Ти сказав, що наступного дня повернешся до Криму. Розповідатимеш там про те, що тут побачив?

Обов'язково, всім кого знаю, буду розповідати про Майдан. Всім, хто почую, що будуть казати неправду за Майдан. Бо я коли їхав сюди на потязі був невольним слухачем однієї розмови, але втрачатисяне став. Один чоловік каже іншому "Тут на Майдані усі бомжі". Інший питає "А ти там був?" - "Не, не был, но я уверен в этом". Отакі от розмови. І мені серце від цього болить. Реально, я лише на вокзалі бачив бомжа. Тут бомжів немає. А тут - різні досить успшні люди. То бізнесмен, то якийсь директор, то ще хтось. Бомжів тут немає. Тут дуже привітні люди, приємна атмосфера.

 

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75