Активісти Луганської УНП спільно з представникамиКомітету опору диктатурі, а саме: «Батьківщини», «Фронту змін», «Радикальної партії О. ЛЯШКА», «Свободи», «Просвіта» мітингували під стінами Луганської облдержадміністрації на підтримку української мови.

 

Учасники акції тримали в руках плакати з написами: «До булави треба голови, щоб дбати про державу!», «Коли забув ти рідну мову - біднієш духомти щодня», «Історичне безпам'ятство - паралізує волю», «Українці! Позбудьмося комплексу меншовартості», «Колонізації, зросійщенню - ні!».

 

Протестувальники переконані, що українська мова здатна об’єднати людей сходу та заходу країни. «І хоча не всі присутні захисники державної мовивільно спілкуються українською, це значить лише одне: російсьмовні луганці чудово розуміють, що подібні сепаратистські законопроекти тільки розколюють і послаблюють Україну», - зауважили партійці.

 

«Навіть в Росії бабки Бурановскі співали на Євробаченні на умдуртскій мові, але в Росії ж чомусь не стоїть питання другої державної мови. Чому тоді у нас таке відбувається?», - зазначив голова «Радікадьной партії ЛЯШКА» Сергій Шакун.

 

А представниця Луганської «Просвіти» висловилася досить образно, зазначивши, що «Криворот КОЛІСНІЧЕНКО і шимпанзе КІВАЛОВ» хочуть позбавити Україну останнього - рідної мови.

 

Під час мітингу активістами були зібрані підписи луганців на підтримку української мови та прав україномовного населення.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75