Луганська УНП розцінює помилку при наданні біографічних даних спортсменів, на сайті Олімпіади-2012 не інакше, як нахабною зухвалістю або видаванням бажаного за дійсне. Так голова обласної організації Валентин ТКАЛИЧ прокоментував повідомлення, яке на сайті Олімпіади-2012, що Україна, виявляється, є чи була областю Росії.

 

Зокрема, мова йде про інформацію щодо спортсменів російської команди – уродженців колишніх республік СРСР – в біографічних даних яких допущені суттєві помилки, пов'язані з місцем їх народження.

 

«Приємно, – каже ТКАЛИЧ, – що штаб олімпійської делегації України, на відміну від Міністерства закордонних справ, відразу відреагував і направив офіційне звернення до оргкомітету Олімпіади-2012 з проханням терміново виправити помилки на офіційному сайті змагань, де Україна названа областю Росії».

 

Довідка. За інформацією видання Kyiv Post, на офіційному сайті Ігор-2012 не менше тридцяти спортсменів з Росії, які насправді народилися в країнах так званого ближнього зарубіжжя. Більше десятка з них - уродженці України.

 

Так, Олексія Коровашкова, який виступає в російській команді веслярів, пишуть як уродженець «Української області (Росія)». У тій же міфічної області з'явилися на світ ще дві спортсменки збірної РФ, - у «Львівській області (Росія)» та «Луцьку (Росія)». А Давид Айрапетян, виявляється, народився в російському «Баку», Олександр Іванов - в «Руставі (Росія)», а Тетяна Кошелєва - в «Білоруській області (Росія)». Грузинський олімпійський комітет також висловив своє обурення і зажадав від Лондона змінити дані про учасників. Зокрема, сайт Олімпіади називає батьківщиною Бесіка Кудухова «Південну Осетію (Росія)».

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75