«Вже тиждень, як районний Луганський виконком імені більшовика Артема заливає фекаліями будинки 8-а та 8-б кварталу імені Ленінського комуністичного союзу молоді», - про це повідомив голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ.

 

За його словами, «гейзер з нечистотами б’є із каналізаційного люка, що на схилі за 25 метрів від адміністративної будівлі, а нижче до самих будинків утворилося озеро з фекалій та мільярда бацил, що у 30-градусну спеку розповсюджує гнітючій запах».

 

«Показово, - додав ТКАЛИЧ, - що коли помер Ленін і йому будували тимчасовий мавзолей на Червоній площі, то робітники пошкодили каналізацію: фекалії залили гроб вождя, на що заарештований більшовиками патриарх Тихон сказав: «По мощах і єлей!».

 

«У сьогоднішній ситуації можна сказати: «По владі регіоналів і комуністів – і єлей!», адже виключно з них сформований депутатський корпус та виконавча влада Луганська, і саме вони воліють розділити між собою електорат Луганщини на виборах 2012 року», - підсумував представник УНП.


 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75