«Для представників влади святкування 70-річчя «Молодої гвардії» важливіше, ніж будівництво житла для молоді», - так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували виділення з держбюджету 39 млн. грн. на святкування ювілею створення молодіжної підпільної організації та 16 млн. грн. - на будівництво житла для молоді.

 

«Результатами робочої поїздки голови облдержадміністрації В.ПРИСТЮКА до Кабінету Міністрів України місцева влада залишилась задоволеною, - констатують в УНП. – І хоча чиновники запевняють, що ці 39 млн. грн. витратять на ремонт доріг, оновлення фасадів будинків та благоустрій центральної площі Краснодона, усі знають ціну слів можновладців».

 

Партійці нагадують, що, скажімо, луганський бюджет, а це 1млрд. 235 млн. 664 тис. гривень на рік, називають «бюджетом луганських контрастів», адже на ремонт будівлі Луганського міськвиконкому міськрада виділяє 30 млн. грн., а на ремонт усіх шкіл - 2,5; до того ж, на утримання чиновників грошей іде втричі більше, ніж на допомогу бідним.

 

«За якими критеріями чиновники вибирають напрями фінансування, для пересічного громадянина залишається таємницею за сімома печатками, тому куди підуть 39 кабмінівських мільйонів – можна хіба що здогадуватися», - підсумували в луганській УНП.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75