«Несвоєчасним та небезпечним» назвали у Житомирській обласній організації УНП зменшення кількості перевірок діяльності суб’єктів господарської діяльності Державною екологічною інспекцією у Житомирській області, прийняте у відповідності до подання прокуратури області.

 

«Зменшення екологічного нагляду може стати катастрофічним - з огляду на сьогоднішній стан екології в країні, загалом, та області, зокрема», - наголосив голова управи Житомирської обласної організації Української народної партії Володимир КРАСОВСЬКИЙ. Він підкреслив, що «масова загибель риби внаслідок спускання стічних вод підприємств до річок, загибель бджіл, отруєння людей і тварин внаслідок неконтрольованого використання пестицидів та отрутохімікатів на полях, - подібні випадки все частішають; але замість посилення контролю ми спостерігаємо абсолютно протилежне рішення».

 

 

За його словами, «знову суспільство стає свідком того, як державні інстанції, ігноруючи виклики сьогодення, заплющують очі на реальний стан речей, а можливість впливу на ситуацію лишається на плечах активної громадськості».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75