«Підтримуй Українське, Виробляй Українське, Купуй Українське»

Через тиждень проводимо Міжнародний круглий стіл у Донецьку «Два союзи: з ким Україна стане сильнішою?».  Зібрались уповноважені консули східноєвропейських країн та Греції, які діляться досвідом євроінтеграції. Серед найважливіших чинників називаються не економічні, а демократичні стандарти. Присутня донецька громадськість та бізнес-еліта з розумінням і симпатією це сприймають. І говорять про аналогічні очікування. Схожі заходи - у Києві. Суспільство живе надією.

І потім стався Вільнюс...  Криваві побиття, за які ніхто не поніс відповідальності, безрезультатне голосування у парламенті за відставку уряду. Надія і сподівання виплеснулись на Майдан. Мільйони українців знову повиходили на вулиці та площі.

І вчора слухаю людей, які для мене Великі і Рідні.

АДА РОГОВЦЕВА, Герой України, велика актриса театру і кіно: "Рідні мої, я хочу вплести свій тихий голос, голос бабусі і мами, голос українки, голос діяча культури - у ваш могутній, чистий український голос. Ваш опір, наш опір - це наша Гідність. Найголовніше в житті людини - зберегти свою людську Гідність, всупереч усьому. Бо людина без Гідності - неповноцінна людина, а народ без Гідності - це вже не народ".

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: "Не у грошах справа, а в Гідності".

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

На фото: Голова Української Народної Партії Олександр Клименко, заступник голови Української Народної Партії Наталія Погожева, голова Секретаріату УНП Юрій Ширко.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75