«Проблема інвалідів в Україні не обмежується лише держфінансуванням, якого завжди не вистачає. Більшість міських комунікацій, - підходи та під`їзди до будівель, ліфти, сходи, дороги, - не пристосовані не лише для людей з особливими потребами, а й часто, навіть, для громадян похилого віку. Держава має контролювати міське будівництво, враховуючи інтереси таких людей,» - заявив голова Української Народної Партії Олександр Клименко.

    Також однією з головних проблем людей з особливими потребами Олександр Клименко вважає далеко не найкраще середовище для соціальної адаптації. «Таким людям складно отримати освіту та роботу на рівні звичайних громадян. У нашому суспільстві чомусь прийнято не помічати цих болючих питань», - зазначив голова УНП. 

    Олександр Клименко впевнений: «коли держава неспроможна виконати свої зобов’язання, руку підтримки цим людям має проcтягнути суспільство». На думку голови УНП,  Віктор Смирнов, з яким політик давно, «своїм прикладом довів, що в Україні люди з особливими потребами – це й люди з особливими можливостями. Наші параолімпійці – гордість держави. І ми маємо робити все, щоб і вони могли пишатися своєю країною.» 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75