Олександр Клименко підкреслив, що загибель шахтарів - це трагедія, якої можна уникнути. «За час моєї роботи на посаді заступника губернатора з питань вугільної промисловості на Донеччині не було жодного випадку масової загибелі шахтарів. Такі трагедії – це завжди людський фактор та невиконання правил безпеки, технічних моментів. Винні не шахтарі, а керівництво, контролюючи органи і взагалі – державний підхід до роботи шахт. Влада дуже часто забуває, що за цифрами доходів стоять  живі люди», - заявив Олександр Клименко. І вкотре нагадав про необхідність реформування вітчизняної вугільної галузі.    

  Політик зазначив, що загибель активістів та гірників ще раз доводить що «в країні має змінюватися формат роботи державних підприємств та взаємодії влади з громадськістю». 

     Звертаючись до влади та лідерів опозиції голова УНП, заявив: «Треба домовлятись - люди загинули і в Києві, і на Донбасі. Ці дні мають стати національними днями скорботи, днями миру та компромісів. Але не за рахунок національних інтересів. Мова йде про обмеження особистих амбіцій та фінансових апетитів. Зараз, об'єднані жалобою, влада і опозиція повинні нарешті домовитися, стати відповідальними і зупинити кровопролиття».

    Лідер Української Народної Партії Олександр Клименко звернувся до всіх українців, влади то опозиції з пропозицією оголосити всеукраїнський молебень за загиблими під час сутичок у Києві, а також донбаськими гірниками. 

   «Годі жертв. Українці не вороги один одному», - наголосив політик та підкреслив, - «ці дні мають стати Днями всеукраїнської жалоби за загиблими, у які припиниться протистояння, державний прапор буде приспущено, а партійна символіка взагалі прибрана».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75