Єдиний варіант, котрий буде прийнятий суспільством – це погодження осіб, що займатимуть керівні посади в органах влади із громадськістю. Через бездіяльність можновладців на сході та заході України сьогодні безчинствують кримінальні угрупування. По іншому не можна називати людей, котрі в складні для нації часи - анексії Криму - намагаються дестабілізувати ситуацію в державі, вдаючись до радикальних кроків. Влада вичерпає ліміт довіри, якщо в найближчій час не роззброїть ці угрупування.

 

 2. Поза увагою влади залишились люди, котрі продовжують зазнавати переслідувань, загроз та насилля через свою громадську діяльність та політичну позицію. Треба гарантувати їхню безпеку та запровадити надання таким особам належної медичної допомоги та реабілітації державним коштом. 

    Днями у Миргороді скоєно замах на вбивство координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу Української Народної Партії Василя Третецького. Громадський діяч, котрий виступав за люстрацію прислужників режиму минулої влади на Полтавщині, зараз у важкому стані. Саме за такими людьми майбутнє України. Цей замах – виклик формуванню новітніх відносин між владою та українським народом, що мають створюватися на засадах довіри, законності та демократії. Тому УНП закликає владу визнати постраждалих у цьому та подібних випадках на рівні постраждалих учасників масових акцій протесту — із наданням державної допомоги та внести відповідні зміни до Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей».

   3. Увага влади має бути сконцентрована також і на енергетичній та економічній безпеці громадян. Ці питання потрібно розглядати на рівні з проблемою цілісності держави. Україна втратила кримські порти. Сьогодні потрібно негайно знайти альтернативні транспортні коридори, аби не втратити ринки збуту. 

    Українська Народна Партія неодноразово закликала владу до створення адекватної національної енергетичної стратегії, яка забезпечить перехід на національне паливо. Залежність індустріального сектору та житлово-комунального господарства від іноземного газу був вигідний лише колишній владі. Консервативність у цих питаннях в умовах непередбачуваної політики РФ може відкинути нас на роки назад. Люди, що керують державою, в інтересах нації мають якнайшвидше форсувати впровадження реформ у вугільній та енергетичній галузях України.

Голова Української Народної Партії Олександр Клименко

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75