Близько півтисячі киян зібрала урочиста хода на честь 95-тої річниці від загибелі Героїв Крут, що якою учасники пройшли від станції метро Арсенальна до пам’ятника Героям Крут коло Аскольдової могили у столиці.

 

В ході взяли участь представники Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, «Нашої України», ВУТ «Просвіта», інші політичні й громадські організації, хор «Гомін» та курсанти військового ліцею ім. Івана Богуна.

 

На Аскольдовій Могилі відбулося урочисте покладання квітів і панахида, після якої пройшов мітинг.

 

«Цей день не просто жалобний за молодими хлопцями, які загинули, а це день нашої слави, нашої гордості. Завдяки їхній мужності вдалося затримати московську орду і українська делегація на переговорах у Бресті змогла домовитися про визнання Української Народної Республіки», – зазначив у своєму виступі заступник голови Української народної партії Володимир Шовкошитний.

 

Він додав, що «тягність української державності є неперервною». «Вона іде від часів Київської Русі, через козацтво, через Українську Народну Республіку, від Героїв Крут до УПА, до дисидентів, до шістдесятників, до Народного Руху».

 

«Навіть у бездержавного народу була національна ідея – держава Україна. Сьогодні нам треба думати про те, що національною ідеєю державного народу, державної нації має бути Україна – успішна, Україна – майбутній лідер нової європейської спільноти», – підсумував Шовкошитний.

{igallery id=4264|cid=45|pid=1|type=category|children=0|showmenu=0|tags=|limit=0}

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75