Рівненське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка пропонує підтримати акцію протесту біля Українського дому з приводу прийняття законопроекту Ківалова-Колесніченка всеукраїнською вахтою-естафетою.

 

З такою ініціативою до голови Всеукраїнського Товариства „Просвіта” Павла МОВЧАНА звернулася голова Рівненської обласної „Просвіти”, голова Рівненської обласної УНП Світлана НІКОЛІНА.

 

За її словами, суть акції має полягати в тому, що щодня з однієї з областей має прибувати певна кількість протестувальників з відповідними гаслами. Такі чергування до відкриття сесії Верховної Ради випадуть кожній області не більше як двічі.

 

У ці дні представники областей можуть привозити підписи, зібрані на місцях, з ними можуть приїздити місцеві письменники, музиканти, науковці, які б допомагали урізноманітнювати мітингову програму заходу.

 

Також у зв’язку з відсутністю реакції Президента України В.Януковича на голодування молоді перед Українським домом, обласна „Просвіта” пропонує провести попереджувальну загальноукраїнську акцію з одночасним перекриттям доріг державного значення в усіх областях України.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75