Житлово-комунальні проблеми в Сумах міська влада разом зі створеним нею комунальним підприємством «Сумижитло» вже почали перекладати на плечі самих жителів обласного центру. Так у міській організації Української народної партії прокоментували закиди мера і керівника комунального підприємства про те, що сумчани за кілька місяців розікрали з дитячих майданчиків біля своїх будинків 190 машин піску.

 

Саме стільки піску, за словами комунальників, вони завезли до дворів будинків. Проте жителі більшості багатоповерхівок так його й не помітили.

 

«Це й не дивно, - кажуть в УНП, - бо влада щосили піарить роботу новоствореного комунального монстра і заплющує очі на всі зловживання керівництва. От тільки сумчани, як не напружуються, ніяк не можуть побачити результатів його «плідної» роботи».

 

Представники УНП зауважують, що роботи комунальників не помітила й міська прокуратура, яка виявила, що «Сумитжитло» виділило міфічній субпідрядній організації 300 тис. грн. на прибирання під’їздів. Куди насправді поділися ці гроші, правоохоронці наразі з’ясовують.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75