А ще в Чорнухіно холодно і темно. Селяни тижнями сидять без газу та світла. Вода є, рятують криниці. Зараз там назріває екологічна катастрофа – в селі є каналізація, яка пошкоджена і забита. Тож у повітрі вирує стійкий запах фекалій. Місцевим бракує продуктів та грошей. Пенсію востаннє отримували три місяці тому… Наші військові допомагають місцевим, як можуть – і речами і харчами, хоч і самі багато чого потребують. Приміром, не всі армійці мають теплий одяг, хоч ночувати доводиться в полях. Не завжди є тепла їжа, хоча в таку погоду і при такому стресі харчування дуже важливе. Таке прифронтове село – не єдине, їх десятки і у кожному ситуація критична. Ще одна біда таких населених пунктів – алкоголь. Харчів нема, зате місцеві десь беруть самогон. Ним і “лікуються” від страху, холоду, обстрілів.

 

- Коли війна закінчиться, перш за все, потрібно спрямувати всі зусилля на відновлення інфраструктури і відбудову населених пунктів, – каже тернопільський політик (висунутий, після довгих переконувань, друзями кандидатом в депутати від Тернополя) який вже декілька місяців служить розвідником 128 гірсько-піхотної бригади Тарас Пастух. – Це така ж Україна і такі ж українці як і у нас, на Заході.

 

Чоловік зараз – на передовій і бачить ситуацію, якою вона є, тобто без “рожевих окулярів”.

 

- Ворог, схоже, навмисне завдає максимум шкоди мирному населенню, – говорить тернополянин. – Вибухи руйнують житлові будинки, школи, лікарні, ФАПи…

 

Одне з завдань, яке зараз виконують наші вояки, утримання доріг. Адже контроль над ними дозволяє забезпечити доставку допомоги селянам. Наразі, нагадаємо, в зоні АТО- формальне перемир’я. Проте, як повідомляв раніше Тарас Пастух, воно – одностроннє.

 

- Ми лише можемо відбивати атаки та захищати наші позиції, – розповів телефоном Тарас Пастух. – Обстріли наших вояків в Дебальцево та поряд відбуваються регулярно – як вдень, так і вночі. Дії ворога спрямовані на те, щоб відтіснити наших військових й отримати контроль над дорогами. Стріляють міномети та артилерія. Обстріли зі стрілецької зброї майже відсутні, хібщо працюють снайпери. Мусимо ховатися від атак в окопах та бліндажах. Коли їх немає поряд, то під важкою технікою. Найгірша ситуація вночі. Чимало вояків просто бояться засинати, бо можуть не прокинутись… Але загалом бойовий дух – дуже сильний. Ми спроможні, коли знадобиться, не лише відбити атаки, а й нанести сильні удари у відповідь.

http://7days-ua.com/news/rosijska-armiya-namahajetsya-povnistyu-znyschyty-ekonomiku-shodu-taras-pastuh/

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75