Луганська обласна організація Української народної партії звертає увагу правоохоронців на те, що напередодні офіційного старту парламентської виборчої кампанії потенційні кандидати розпочали підкуповувати виборців.


Зокрема, з 8 липня від імені майбутнього кандидата в народні депутати Олександра МАКАРОВА у виборчому окрузі №109 невідомі особи почали видавати луганчанам матеріальну допомогу у 50 гривень разом з пакетом інформаційних матеріалів про Олександра МАКАРОВА та іншого претендента на депутатство - Сергія ШАХОВА.

 

«У мережеву схему поширення благодійної допомоги приймають на роботу так званих «двадцятників», мета яких – привести ще двадцять виборців, - розповідають партійці. - За це «двадцятник»  отримає 500 грн. винагороди. Що цікаво, для отримання благодійної допомоги немає значення, до якої категорії соціально незахищених верств населення належить виборець, головне - щоб він був старшим 40 років і мешкав на території округу».

 

Окрім того, команда ШАХОВА роздає людям барвисті «членські квитки» з відривними талонами, дизайн обкладинки яких виконаний у комуністичному стилі, хоча сам ШАХОВ не має відношення до КПУ, а позиціонує себе як представник Партії регіонів. Це, переконані в УНП, - «наживка для малознаючих із совковою кашею в головах».

 

За задумом, отримавши членський квиток із талонами, виборець повинен приходити на кожен мітинг за участю ШАХОВА або кого-небудь із його команди й отримувати за це бонуси. Таким чином, кандидати в нардепи забезпечують багатолюдність своїх масових заходів та ілюзію народної підтримки.

 

«Залишається тільки здогадуватися, - роблять висновок представники УНП, - що буде на самих виборах».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75