5 червня в Херсоні Українська народна партія разом з представниками інших політичних та громадських організацій національно-демократичного спрямування провела мітингпід гаслом «Захистимо українську мову!».

 

Учасники мітингу наголосили, що галас навколо надуманої мовної проблеми створюють окремі політичні сили, які прагнуть відвернути увагу людей від економічних та соціальнихнегараздів. «Займіться ділом, а не «язиком»!» - говорили написи на плакатах.

 

«У таких регіонах, як Херсонщина, потрібно захищати українську мову, відкривати нові українські школи, започатковувати навчальні передачі на радіо та телебаченні. Азаконопроекти, подібні до того, за який сьогодні голосували у Верховній Раді, працюють на знищення української мови, української культури і України в цілому», - наголосив голова Херсонської обласної організації УНП Тарас ДІДУХ.

 

Він підкреслив, що жителі Херсона у своїй більшості є російськомовними внаслідок десятків років політики асиміляції і зневаги до української мови. Водночас сільське населеннярозмовляє переважно українською, і все більше херсонців вважають, що їхні діти повинні володіти державною мовою.

 

Це підтвердив і заступник голови обласного осередку ВМГО «Українська народна молодь» Максим РЕВЕГА, який зазначив, що «все в руках молоді, і молодь повинна відстоювати рідну мову».

 

Організатори, відкинувши політині амбіції, домовилися прийти на захід під державними прапорами, адже Україна, за словами Тараса ДІДУХА, «не є предметом торгу чи інструментом піару».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75