Однією з головних ідей Євромайдану була боротьба з корупцією, якою «інфіковані» усі рівні вітчизняних державних установ.     Але з есколацією протистояння сама ідея стала більше запиленим гаслом, аніж планом реальних дій. Україна програє, якщо ми дамо політикам забути одне з першочергових завдань Євромайдану. Лідери опозиції мають якнайшвидше висувати відповідні вимоги до влади, тому що боротьба з корупцією - це питання і чесних виборів також.

    В Україні повинен бути публічний державний реєстр корупціонерів. З легкої руки Лавриновича минулого року держреєстр корупціонерів було закрито. Український Закон про корупцію діє лише на хабарників місцевого рівня. Найбільш масштабним покаранням вже протягом декількох років залишається справа Зварича. А так, переважно, у нас саджають за декілька тисяч гривень. У той час коли обсяг збитків держави через корупцію сягає десятків мільярдів. 

    Корупційна площина в Україні тримається на трьох основах. Перша - це відпрацьована хабарницька система та чиновники. Друга - феодальний менталітет наших громадян, що своїми діями сприяють розквіту хабарництва. А третя – незручні закони, бюрократичний прес та складна система легалізації та стандартизації для бізнесу. Без викорінювання цих чинників, без усвідомлення кожною людиною власної відповідальності, ми ніколи не запровадимо ринкову економіку у державі. У тіні залишиться значна частина бізнесу.

    Це павутиння треба розривати з середини. Нас же годують дрібною статистикою. Боротьба з корупцією нагадує великий обман: коли тобі обіцяють золоті пляжі та тепле море, а привозять у павільйон з поганими декораціями та штучними пальмами. Ми втомилися від бутафорських законів та «кінематографистів» у політиці. Лідери опозиції не мають забувати, з чого почалися Євромайдани. 

Голова Української Народної Партії Олександр Клименко

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75