«Негайно втрутитись і зупинити рейдерське захоплення Гостинного двору у Києві», - вимагає від Президента України Українська народна партія. Перший заступник голови УНП, народний депутат України Іван ЗАЄЦЬ наголошує: «Попри те, що Кабінет Міністрів тихенько ухвалив рішення виключити Гостинний двір зі спису пам’яток архітектури, цей комплекс перебуває у межах заповідника «Стародавній Київ», де дозволена виключно реставрація об’єктів для збереження їх вигляду, і в жодному разі не реконструкція, що передбачає повну заміну зовнішнього вигляду».

 

Політик також підкреслив, що «нищення Гостинного двору – це ще й  нищення культурних осередків: театру на Подолі, Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного з унікальними роботами А. В. Добровольського, П. Ф. Альошина, А.М. Мілецького, що можуть бути викинуті на вулицю: адже через початок будівельних робіт, договір оренди з бібліотекою не продовжено».

 

Іван ЗАЄЦЬ зауважив, що попри рішення вищих органів, насправді дозвільні документи підрядної компанії не мають сили, оскільки всупереч закону рішення Київради не було оприлюдненим у комунальних ЗМІ.

 

З огляду на все це Українська народна партія вимагає зупинити будь-які роботи з «реконструкції» будівлі столичного Гостинного двору та повернути його до списку пам’яток архітектури. Тільки це дасть змогу зберегти на Контрактовій площі історичний дух старого Києва, не допустити перетворення її на площу бетонно-скляних куполів, тобто повторити долю Майдану Незалежності, Андріївського Узвозу та інших старовинних вулиць та площ столиці.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75