Саме тому на посаду Київського міського голови УНП висунула Олега Дерев’янка, відомого у професійних колах антикризового менеджера з понад 15-річним досвідом роботи, громадського і культурного діяча, кандидата економічних наук за спеціальністю "Організація управління, планування і регулювання економіки». До списку кандидатів до Київради також увійшли позапартійні - професіонали високого рівня, які багато років працюють у ключових для міста галузях.

 1.Дерев’янко Олег Валерійович, 39 років (1975 р.н.), антикризовий менеджер,кандидат економічних наук, громадський і культурний діяч.
2. Валєєв Віктор Вікторович, 30 років (1984 р.н.), Директор Асоціації "IT України", радник міністра освіти і науки України, фахівець з інформаційних технологій і системного аналізу.
3. Куйбіда Віталій Євставійович, 47 років (1967 р.н.), лікар-нейрохірург відділення політравми Київської міської клінічної лікарні № 17.
4. ПасєчкоТетяна Василівна, адвокат, фахівець в галузі законотворчої діяльності, директор Громадської організації "Об’єднання підприємців "Ділова ініціатива" .
5. Потьомкін Дмитро Петрович, 33 роки (1981 р.н.), фахівець з розвитку малого бізнесу та корпоративного права.
6. Рибачук Костянтин Володимирович, 30 років (1983 р.н.), кандидат педагогічних наук, доцент     кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов Європейського Університету.
7. Кирій Ганна Олексіївна, 33 роки (1980 р.н.), архітектор, засновник і керівник ТОВ «Архітектурно-проектна група Анни Кирій».
8. Жовтоног Ольга Ігорівна, 57 років (1956 р.н.), доктор сільськогосподарських наук, фахівець з водних ресурсів, керівник лабораторії в Інституті водних проблем і меліорації.
9. Антипенко Олексій Борисович, 43 роки (1970 р.н.), громадський активіст, пілот Боїнг 737.

УНП  переконана - в трансформації держави та формуванні громадянського суспільства якісно нового рівня ключову роль мають зіграти саме молоді люди, які мають виключне поєднання освіти і досвіду, здатні відповідати на виклики часу і здійснити реальну модернізацію системи управління нашим містом, забезпечуючи його сталий розвиток, процвітання і європейський поступ.

Українська народна партія є єдиною політичною партією в Україні, яка понад 10 років, не зважаючи на політичну кон’юнктуру, послідовно просуває в Україні ідеологію підтримки національного виробника. «Виробляй українське, купуй українське, захищай українське», - ці принципи УНП, сьогодні, нарешті, стали зрозумілими кожному громадянину країни та перейшли в категорію загальнонаціональних орієнтирів.

За додатковою інформацією звертайтесь:
·         прес-центр О.Дерев’янка - тел. (067) 505 85 53, Ольга Камолікова
·         прес-служба УНП – тел. (068) 355 0490 Олена Нагорна

Біографічна довідка: Олег Дерев’янко - експерт з антикризового менеджменту, громадський та культурний діяч. Кандидат економічних наук зі спеціальності "організація управління, планування і регулювання економіки".ЧленКоординаційної ради громадської організації «Асоціація «Аспен-Україна», організатора семінарів «Відповідальне Лідерство» в співпраці з TheAspenInstitute (CША).
Понад 15 років управлінського досвіду на керівних посадах малих,середніх підприємств та міжнародних компаній м.Києва. Спеціалізація - управління змінами, організація та впровадження комплексних антикризових заходів у галузях професійних послуг, виробництва і харчової промисловості.

Освіта
1997р. КНУ імені Тараса Шевченка - факультет міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин.
2007 р. WarwickBusinessSchool (Великобританія) - курс MBA,диплом другої вищої освіти з бізнес-адміністрування.
2008 р. Програма Аспен-Україна.семінар Відповідальне Лідерство
2012,2013 р. InstituteforPersonalLeadershipandColumbiaBusinessSchool, США.– курс з лідерства

Громадська діяльність:
Перший Київський міжнародний фортепіанний фестиваль і конкурс піаністів-аматорів "Каштановий Рояль", травень 2013
Другий Київський міжнародний фортепіанний фестиваль і конкурс піаністів-аматорів "Каштановий Рояль", травень 2014
Арт-інсталяція "Вівтар націй" художниці Оксани Мась, Київ, Софійська площа, травень 2012
Проект "Велика Гра" СамуілаАккермана (Париж), "Арт-центр на Костельній", Київ, червень 2004
Виставка “Великі майстри народного мистецтва Мексики” з колекції FomentoCulturalBanamex, Київ, Музей українського народного декоративного мистецтва, 6 вересеня - 6 листопада 2002 р.
«Перехрестя. Сучасне мистецтво України на межі столітт», Відень, Австрія, 16 липня - 16 вересня 2001 р.
Освітні і просвітницькі семінари 3С – Спільноти Свідомого Спілкування – більше 20 семінарів з 2010 року.
Семінари ініціативи Аспен-Україна «Відповідальне Лідерство».
Семінари ініціативи «МИ – ЄВРОПА».
Киянин з 1992 року, одружений, виховує трьох дітей.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75