Люди, які вийшли на Михайлівську площу, вийшли зовсім з іншим настроєм, аніж вони виходили на Майдан чи Європейську площу. Це вже не сподівання чи віра. Це обурення і злість на політику терору. Адже на місці побитих студентів може опинитися кожен з нас.

Українська Народна Партія вимагає притягти до відповідальності тих, хто видавав та виконував цей наказ.

Цього вимагає і міжнародна спільнота. США засудили застосування насилля при розгоні мирної демонстрації. Уряди Польщі, Великої Британії, Німеччини та Італії викликали до себе послів України для роз'яснення ситуації в країні. Голова МЗС Литви закликав владу припинити застосування сили проти демонстрантів.

Не витримують і українські дипломати. Генеральний Консул України в СтамбуліБогдан Яременко назвав дії силовиків фашистськими. «Так діють карателі й окупанти. Так діяли фашисти," - це слова нашого дипломата.

Через кровопролиття звільнилась і перший секретар посольства України в Канаді Наталя Голуб. З десяток народних депутатів від Партії регіонівзасудили насильство на Майдані. Провладні обранці відхрещуються від такої політики влади.

Ми хочемо владу народу, а не владу КГБ над народом!

Гарант Конституції, який не може гарантувати українцям безпеку, повинен піти у відставку.

Українська Народна Партія прийняла рішення увійти до складу Штабу Національного Спротиву. І координувати свої дії разом з іншими учасниками Штабу. Звертаємось до політичних партій та громадських організацій, які бачать Україну європейською цивілізованою державою, об’єднати свої зусилля!

Влада, що розпочала криваву війну проти власного народу має піти геть!

Слава Україні!

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75