«Розслідувати факт злочинної змови депутатів Київської міської ради та чиновників Київської міської державної адміністрації щодо надання в довгострокову оренду території та приміщень Національного історико-архітектурного музею ”Київська фортеця”», - вимагає Українська народна партія від столичної прокуратури. З цією заявою виступив заступник голови Української народної партії Володимир ШОВКОШИТНИЙ. Приводом для цього стало звільнення В’ячеслава КУЛИНИЧА з посади директора Національного історико-архітектурного музею ”Київська фортеця”. У такий спосіб, на думку ШОВКОШИТНОГО, «столична влада розчистила останню перепону на шляху дерибану майна та землі чергового столичного музею».

 

«Директор музею став справжнім ворогом Управління культури КМДА через його відмову виконувати рішення Київради про передачу в оренду на 49 років одного з приміщень музею. Таким чином, звільнення В’ячеслава КУЛИНИЧА з директорської посади – це складова частина знищення музею «Київська фортеця», який планують продати приватним забудовникам», - впевнений представник УНП.

 

«Плани столичної влади нагадують політику знищення Андріївського Узвозу: на території музею вже декілька років продовжуються будівельні роботи, що вже призвели до знищення ряду історичних споруд, а запланована комплексна реформа «Київської фортеці» насправді означає проведення так званої реконструкції території музею, коли під прикриттям паркану, буде повністю змінений його зовнішній вигляд», - вважає політик.

 

«Єдиний варіант збереження у незмінному вигляді унікального столичного музею – передача «Київської фортеці» з комунальної власності у державну, що дуже активно блокується КМДА, адже державна власність дасть змогу врятувати фортецю від «експериментів» столичних чиновників, щоб вона й надалі залишалася музеєм, а не перетворилася на нову залізобетонну площадку столиці», - підсумував Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75