Повернути Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» 200 млн грн, які Кабмін «перерозподілив» на користь Національного агентства з питань підготовки до «Євро-2012», вимагає від уряду Українська народна партія. Про це йдеться у відповідній заяві Центрального Проводу УНП.

 

««Крадіжка» цих надзвичайно потрібних дітям коштів – злочин проти нації», – сказано у заяві. Представники УНП наголошують, що «дане рішення виглядає особливо цинічним у переддень Міжнародного захисту прав дітей».

 

Партійці наголошують, що «більшість українських високопосадовців звикли лікуватися у приватних європейських клініках, проте на відомчу медицину бюджетні витрати не зменшили». І це при тому, що в Україні один з найвищих у Європі показник дитячої смертності, ціла низка складних захворювань не лікуються в нашій державі через відсутність належних умов.

 

Тож УНП вимагає зупинити рішення Кабміну (від 21 травня 2012 р. № 443), яким уряд відібрав 200 млн. грн, призначених для будівництва лікувально-профілактичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», і віддав їх Національному агентству з питань підготовки до «Євро-2012».та спрямувати кошти на розвиток дитячої лікарні «Охматдит».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75