Коли Турчинову та новому блоку силовиків ставили питання, чому така пасивна реакція на події в Криму, вони відповідали: «Якщо зараз почнемо стріляти, то нас звинуватять у знищенні мирного населення і буде друга Осетія». Проковтнули. Тепер те саме говорять про Донецьк. Знову ковтати? Так можна доковтатися до самого польского кордону!

 

"Батьківщина" і "Свобода" - це дві політичні сили, які нині відповідають за все, що відбувається в Україні з точки зору владних дій, або владної бездіяльності. Очолюючи "Батьківщину", Юлія Тимошенко впливає на рішення в.о.президента, прем’єр-міністра, всіх силовиків і місцевої влади. Логічним було б в нинішній ситуації докладати зусилля для посилення Збройних сил, внутрішніх військ, спецпідрозділів у структурі МВС та СБУ. Натомість з ініціативи Юлії Володимирівни починається набір у якусь "армію спасіння" - без відповіді на питання хто це фінансує, як вони будуть оснащені, як вона буде формуватись, як буде вписуватись в українські закони, врешті решт, у діючу структуру силових органів і збройних сил України? 

 

Юлія Володимирівна, говорячи, що зараз не час займатися піаром, сама проводить активну рекламну компанію. В Україні є абсолютно дієздатні військові підрозділи. Є патріоти, є ті, хто сьогодні з місця може вступати у боротьбу з тероризмом, з тими   окупантами з боку російських спецслужб, які сьогодні порушують і кордони, і мирний спокій.  І все це можна робити законними способами із використанням того потенціалу, який вже зараз є в Україні. І головне питання до політичних сил, які сьогодні взяли відповідальність керувати від імені українського народу українською державною політикою - чому ця боротьба не ведеться? 

 

Це не антитерористична операція, це навіть не саботаж. Це, передусім, невідповідність української влади тим викликам, які є в нашій державі. Якщо вона не здатна адекватно реагувати на стан справ в країні, нехай знайде в собі сміливість визнати це та поступитися місцем тим, хто дійсно зможе це зробити. 

 

https://www.facebook.com/pages/%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9-%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/312296212256195

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75