«Тужимо за загиблими і співчуваємо їх рідним. Я дуже хотів би сказати, що ці жертви мають бути останніми. Саме це багато років тому, будучи звичайним донецьким шахтарем, я і кожен мій товариш по професії казали, коли гинули гірники. Гинули наші друзі. Не зважаючи на біль втрати та страх за життя, ми знов йшли в забій. Бо знали для чого. Країні потрібно було вугілля, шахта мала працювати. Від цього залежав добробут народу і наших сімей. Молилися й шли. Не думав я, що в майбутньому буду проводити паралелі з тими часами. Але те ж саме бачу на майдані і зараз: люди з молитвою на устах, вони не збираються відступати. Страшніше за все, що гинуть укарїнці не через нещасні випадки, а від рук співвітчизників», - сказав політик.

   «Те що сталося – жахлива помилка. Вона на совісті і опозиції, і влади, і тих піднятих рук, коли фракції комуністів та регіоналів голосували за антимайданівські закони. Внаслідок цього центр столиці перетворився на бійню. Там, згідно із законом, стріляють гумовими кулями, але по найбільш вразливим місцям. Зокрема, у голову. Чи це законно? Прийняті документи працюють лише на боці влади. Народ поза законом, громадські організації, опозиційні партії та журналісти – ми всі поза цими законами. Це наймасовіша зачистка людей з активною громадянською позицією. У країні, яку ми збудуємо, можливо, не сьогодні, а завтра, винні у цьому будуть наказані», - підкреслив Клименко.

  Звертаючись до українців, лідер УНП наголосив: «Ми переживаємо дуже тяжкі дні для України. Але впевнені, що цей період ввійде в історію нашої країни і Європи, як очищення, початок відновлення і становлення нової України».

    Олександр Клименко впевнений, що влада повинна поступитися власними амбіціями заради пошуків компромісів і нарешті розпочати перемовини. «Ситуація в країні зайшла занадто далеко. Соціологія підтверджує, що вже половина українців підтримує Євромайдан. Нещодавно прийняті закони роблять цих людей злочинцями. Ми все ще сподіваємося на діалог. Ми – українці - мирні люди, але не терпимо насилля над собою», - заявив Клименко і підкреслив, що «зволікаючи у цьому питанні, влада веде Україну до громадянської війни».  

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75