московської влади зі знищення української держави», - заявив народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ.

 

 

«Президент Янукович не виконав функцію гаранта Конституції України, оскільки підписав документ, який з правової точки зору Верховна Рада не приймала», - наголосив ЗАЄЦЬ. Він нагадав, що «другого читання юридично не відбулось, оскільки понад 2000 поправок народних депутатів не були внесені в порівняльну таблицю і не голосувалися постатейно». Окрім того, представник УНП зазначив, що «Янукович проігнорував численні відкриті листи від відомих правників, філологів, широкого кола громадськості з вимогою не підписувати цей закон», а вчорашню нараду з інтелігенцією, на думку політика, «Президент взагалі використав як ширму для прикриття свого антиконституційного кроку».

 

«Якби президент України справді був гарантом Конституції, він обов’язково наклав би вето. Як мінімум, закон був би повернений у Верховну Раду на доопрацювання. Янукович же обрав найгірший варіант з усіх можливих», - підсумовує ЗАЄЦЬ і робить висновок: «Те, що творилося руками Єфремова, Мартинюка, Колесніченка, Ківалова в парламенті насправді освячувалось з Банкової, а отже Янукович – Президент не всієї України, а виключно антиукраїнських сил».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75