Так голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ прокоментував інформацію про те, що управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації уклало договір на придбання техніки та послуги з її встановлення та налагодження на загальну суму 1,16 млн. грн.

 

Валентин Ткалич зазначив, що техніку мають закупити за кошти обласного бюджету в рамках Регіональної цільової програми створення єдиного інформаційного простору мережі шкільних бібліотек Луганської області на 2011-2015 рр. Планується придбати три види товарів, договірні ціни на котрі суттєво вищі за ціни в роздрібних мережах.

 

«Прикметно, - додає представник УНП, - що техніку купують за завищеною ціною, а деякі прилади, як, наприклад, моделі Tini уже знятий з виробництва. Багато запитань і до проведення торгів, які пройшли за неконкурентною процедурою закупівлі в одного учасника. І аргументовано це було потребою в уніфікації обладнання, оскільки ПрАТ «Інформаційні комп’ютерні системи» уже постачав обладнання для луганських шкіл в рамках аналогічної програми в 2008-2010 роках».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75