У Кіровограді 25 липня відбулося чергове засідання громадського об’єднання «Перевесло». Ведучий заходу голова Кіровоградської обласної організації Української народної партії Олександр РАТУШНЯК на початку подякував присутнім, що вони зібралися в літню спекотну пору на чергове зібрання, і зазначив, що боротьба за українську мову не припиняється, вона переходить у вирішальну стадію. Він звернувся до людей із закликом підтримати акцію протесту проти законопроекту Колісніченка-Ківалова, що відбудеться 27 липня о 12:00 перед громадською приймальнею Партії регіонів у Кіровограді.

 

Захід розпочався із презентації книги заслуженого журналіста України, публіциста Броніслава КУМАНСЬКОГО «Думки вроздріб», у якій влучно демонструються суспільно-політичні проблеми нашого часу.

 

Продовжив засідання депутат Верховної Ради України Андрій ПАРУБІЙ, котрий зі своєї точки зору окреслив стан нинішньої ситуації та підкреслив виняткову важливість активної позиції громадськості під час виборів 2012 року. «Генеральний бій, генеральне вирішення відбудеться саме 28 жовтня».

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75